
Testlab: rijdende reiskoffer
Topdrukte op Schiphol. Dat kan leuker. De mannen van het Testlab zagen een rollende reiskoffer en bouwden een eigen versie. Ingrediënten: een koffer, een elektrische step en een rolletje duct-tape. Een succes? Kijk zelf maar!
Vakantie
16 mei 2017
2 minuten

Heerlijk op vakantie
Maar voor het zover is…Door alle voorbereidingen raken veel mensen in de stress. Dat paspoort lag toch in de la? Is de koffer niet te zwaar? En dan nog al die drukte en controles op de luchthaven. Ook dat nog: u moet bij gate 26 zijn. Wát een eind lopen. Komt u wel op tijd? In Amerika hebben ze erover nagedacht en de ‘rijdende reiskoffer’ uitgevonden. Echt handig en veilig?
Testlab test het voor u
Onze mannen van het Testlab gingen ermee aan de slag en rapporteren. Toch niks voor u? Dan geven we u graag nog wat andere tips om stressvrij op vakantie te gaan. En nu we het toch over koffers hebben: houd altijd een plekje vrij voor onze Doorlopende Reisverzekering. Dan kunt het hele jaar de deur zorgeloos achter u dicht doen. Prettige vakantie!
Deel dit artikel

Geschreven door:
RedactieteamSpeciaal aanbevolen

Thuis
Ongelukje bij thuiswerken?
Er gaat wel eens iets mis. Zo zit het als u spullen van uw werk gebruikt. Of uw eigen laptop. Met handige tips!2 minuten

Geldzaken
Over geld en geluk
Lees wat Paul en Eva met hun spaargeld doen. Ze hebben het goed. En ze dragen hun steentje bij aan een betere wereld.3 minuten

Geldzaken
Help, mijn spaargeld verdampt
Als de rente laag is, wordt spaargeld steeds minder waard. Kun je dat voorkomen?3 minuten